Ајше блескаше во реклама на светски познатиот бренд - Tvserijali - Soprevod

Ајше блескаше во реклама на светски познатиот бренд

Убавата актерка Јагмур Танрисевсин излезе на екранот со серијата Kalp Yarasi ATV, минатата сезона.

Серијата, во која Танрисевсин ја презеде главната улога со Гохан Алкан, беше ценета. Со соработката на Јагмур Танрисевсин, кој покрај актерството се интересира и за дизајн, до израз дојдоа различни промоции, меѓу кои керамички плочки, дизајн на чевли и фустани. Актерката, која исто така се истакна со различни дизајни како дел од проектите за општествена одговорност, неодамна беше спомната со уште еден интересен развој.

Се шпекулираше дека Јагмур Танрисевсин е заштитно лице на светски познатиот бренд Версаче и дека ќе има снимање со новата сезонска облека на брендот. Изненадување беше и тоа што успешната актерка направи развој што овојпат ќе го привлече вниманието ширум светот како модел! Танрисевсин, првиот застапник на овој бренд во Турција, неодамна се појави пред камерите во Истанбул. Истовремено, на дневен ред беше и актерката да замине во Италија и таму да учествува на снимањето. Исто така, се тврди дека актерката добила 500 илјади евра (9 милиони 600 илјади ТЛ) за снимањето на рекламата.

И една од фотографиите на Јагмур Танрисевсин направена за Версаче се најде во медиумите! На фотографијата која нејзините фанови со голема љубопитност ја следат на социјалните мрежи, се гледа како актерката позира во бел костум. Ова прво видео од снимањето на производите од новата сезона на брендот Версаче брзо се рашири на социјалните мрежи. Нејзините обожаватели, исто така, со големо воодушевување ја коментираа прекрасната фигура на Јагмур и нејзиниот однос како модел.

Актерката добива пофалби од обожавателите за нејзината убавина, грациозност и топла личност.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *