Ебру Шахин (Рејан од Херџаи) со нов имиџ (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Ебру Шахин (Рејан од Херџаи) со нов имиџ (ФОТО)

Познатата актерка Ебру Сахин е во главната улога во ТВ серијата Yuz Yillik Mucize / Стогодишно чудо со Биркан Сокулу.

Додека со нетрпение се очекува серијата Yuz Yillik Mucize / Centennial Miracle која ќе се емитува на Стар ТВ во четврток навечер, актерката која ќе го игра ликот на Харика ќе ги пречека своите фанови со сосема нов имиџ и приказна.

Ебру Сахин, која е возбудена и се враќа на сетот со различен лик по многу предизвикувачка приказна како историската серија Дестан, започнува сосема нов почеток. Актерката, исто така, го обнови својот имиџ во тој процес.

Сахин, која на Инстаграм ја сподели својата најнова верзија со правата коса, доби илјадници лајкови и многу комплементарни коментари. Чеди Осман, сопругот на Ебру, беше еден од првите кој даде комплимент… Чеди и испрати срдечна порака на сопругата со коментар: „Има слатка насмевка, нејзините очи вредат цел живот“.

Убави коментари
И Ебру на коментарот одговори со емотикони од срце и срамежливост. Обожавателите на Ебру Сахин исто така направија илјадници коментари во кои изјавија дека навистина им се допаднала новата верзија на нејзиниот имиџ.

Нејзините следбеници и дадоа комплименти велејќи: „Твојата убавина засенува сè“. Сахин, кој има огромна база на обожаватели, особено во странство, добива многу коментари од различни јазици, а колку актерката стана популарна на меѓународно ниво може да се види од разновидноста на овие коментари.

Ебру Сахин, која брзо ја зголеми својата база на фанови на Инстаграм со 4,2 милиони следбеници, има и голем број следбеници кои рекоа дека ја претпочитаат нејзината кадрава коса… А вие?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *