Милионско лајкнато споделување од Ханде Ерчел! (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Милионско лајкнато споделување од Ханде Ерчел! (ФОТО)

Убавата актерка Ханде Ерчел за кратко време со својот профил на социјалните мрежи доби милиони лајкови.


Актерката Ханде Ерчел, која често доаѓа на агендата на магазинот со љубовта што ја има со Хакан Шабанџи, овој пат стана на дневен ред со својот профил на социјалните мрежи. Убавата актерка, која е во фаза на подготовка на серијата “Двајца Странци”, во која главната улога ќе ја дели со Бурак Дениз, со позите во огледалото што ги сподели ја споредуваа со познатата манекенка Кендал Џенер. Објавата на Ерчел беше преплавена со лајкови и коментари од неговите фанови.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *