Неслихан, која плажата ја претвори во подиум, една по друга ги споделуваше своите празнични пози.(Фотогалерија) - Tvserijali - Soprevod

Неслихан, која плажата ја претвори во подиум, една по друга ги споделуваше своите празнични пози.(Фотогалерија)

Хатиџе Шендил, која ја игра главната улога во ТВ серијата „Добрина“, која сега се емитува на Сител, се одмори по завршувањето на сезоната на проектот. Уживајќи во морето и сонцето, убавата актерка продолжува да ги претставува своите пози во костими за капење на своите следбеници.


Шендил, кој почна да глуми во ТВ сериите „Долина на волците“ во 2008 година, а потоа се појави во сериите како „Карадаглар“, „Дила Ханим“, „Кадеримин Јазилдиги гун“, „Јуксес Сосиете“ и „Ујаниш Бујук Селчуклу“, се врати на екраните по долга пауза. Шендил, која ги споделува главните улоги со Исмаил Демирџи и Сера Кутлубеј и му дава живот на ликот на Неслихан, продолжува да се прославува со своите профили на социјалните мрежи, и во ТВ серијата „Добрина“, која сега се емитува на екраните на Сител.

Плажата ја претвори во подиум!!
Убавата актерка, која по сезонското финале на серијата во која глуми, замина на одмор со сопругот продуцент Бурак Сагјашар, со своите следбеници ги сподели позите во костими за капење. 38-годишната актерка, која плажата ја претвори во подиум, по втор пат не облече бикини. Убавата актерка, која на својот Инстаграм профил ја сподели фотографијата што ја направи со розовиот костим за капење, ги собра сите погледи со своето фит тело и преференциите во бикини. Илјадници лајкови и коментари за кратко време паднаа на споделувањето на познатото име.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *