Ендер од Забрането јаболко го прекина постот!! Таа е повторно во врска!!!(ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Ендер од Забрането јаболко го прекина постот!! Таа е повторно во врска!!!(ФОТО)

Актерката и пејачка Шеввал Сем, која му даде живот на ликот на Ендер во финалето на серијата Забрането јаболко, се вљуби во огласувачот Џем Топчуоглу.


Еда Еџе, Мурат Ајген, Биран Дамла Јилмаз, Мелиса Догу и Шебнем Сонмез кои 6 сезони глумат во серијата Забрането јаболко, Шеввал Сем овој пат е на дневен ред со својот приватен живот. Шеввал Сем, кој зборуваше за својот успех во актерството, но и во пеењето, исплови кон нова љубов.

Според веста на новинарката Бирсен Алтунташ, Шеввал Сам срцето му го подарила на Џем Топчуоглу. Топчуоглу е едно од водечките успешни имиња во рекламната индустрија.

Топчуоглу неодамна го придружуваше Шеввал Сем на прошталната забава на ТВ серијата „Забрането јаболко“. Не е познато дали дуото, кое засега ја живее својата врска подалеку од видното поле, ќе даде изјава.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *