Unlisted: Seray Kaya në rolin kryesor në serialin e ri - Vajza Ime e Vogel (Foto) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Seray Kaya në rolin kryesor në serialin e ri - Vajza Ime e Vogel (Foto)

Aktorja Seray Kaya, e cila i dha jetë personazhit të Cemrës në serialin e njohur turk Mahkum / The Prisoner, i cili transmetohet të enjten në mbrëmje në Fox, i dha fund punës së saj në serial pasi personazhi i saj u nda nga jeta.

Ka qenë një pyetje se në cilin projekt do të shfaqet aktorja bukuroshe në periudhën e ardhshme.

Është paralajmëruar projekti i ri i Seray Kaya, një prej aktorëve kryesorë të serialit Mahkum pas serialit rekord. Siç u bë e ditur, aktorja e suksesshme, e cila mori oferta nga kompanitë e produksionit për shumë projekte të ndryshme, sapo u zbulua se do të largohet nga seriali Mahkum, do të shfaqet në serialin e ri. Ky serial do të transmetohet në ekranet e TV ATV, dhe është një projekt i quajtur Bir Kucuk Gunisigi / Vajza Ime e Vogel, një nga produksionet e reja të sezonit.

Emre Kabakusak do të ulet në karrigen e regjisorit, ndërsa NGM Media do të marrë përsipër prodhimin e serialit Bir Kucuk Gunisigi në të cilin Seray Kaya do të luajë rolin kryesor.

Ozgur Evren Hepturk është duke shkruar skenarin e serialit, i cili thuhet se është një dramë mbresëlënëse femërore. Duhet të presim informacione të reja rreth këtij projekti në periudhën e ardhshme.

Shumë shpejt do të dihen disa detaje nga komploti i këtij seriali të ri televiziv, por edhe kush do të shfaqet në të përveç Kayas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *