Unlisted: Kasti i serialit Vajza Ime e Vogel mer shume vemendje (Foto) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Kasti i serialit Vajza Ime e Vogel mer shume vemendje (Foto)

Në Itali kanë nisur xhirimet e serialit turk Bir Kucuk Gun Isigi me Seray Kaya dhe Berk Oktay. Fotot e para nga seti i serialit e shtuan emocionin për këtë projekt.

AlsatM po përgatitet të sjellë në ekran një serial të ri në sezonin e dimrit. Filluan disa ditë më parë në Itali xhirimet e serialit turk Vajza Ime e Vogel, përgatitjet e të cilit kanë nisur prej kohësh. U shpërndanë edhe fotot e para nga seti në Venecia. Pamja është e mahnitshme në xhirimet e serialit të ri te Alsat M.

Në foto u kuptua se teksa Berk Oktay shfaqet në një gondolë në Venecia, publiku është në pritje të skenave shumë romantike. Seray Kaya dhe Berk Oktay, dy aktorë mjaft të pëlqyer së fundmi, do të shfaqen para publikut në shtator me serialin Vajza Ime e Vogel, një nga produksionet ambicioze të AlsatM në sezonin e ri.

Seray Kaya, i cili luajti një avokat në serialin Mahkum, do të ringjallë një personazh të quajtur Elif, i cili organizon dasma, këtë herë në serialin Vajza Ime e Vogel. Thuhet se aktorja, e cila po përgatitet të prezantojë publikun me një rol ndryshe, do të befasojë publikun me personazhin e saj të ri.

Pas performancës së suksesshme në serialin Savasci , Berk Oktay i dha jetë një personazhi krejtësisht tjetër në Mollën e Ndaluar, duke habitur publikun. Aktori do të shfaqet në ekran me personazhin e Firatit në serialin Vajza Ime e Vogel. Berke do të luajë një biznesmen të suksesshëm në këtë serial të ri televiziv të shumëpritur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *