Tvserijali - Soprevod Ejashiko - Ejashiko seriale Site turski serii so prevod Seriale, ejashiko, seriale turke - Page 2

Latest Posts

Нема да верувате кој е сопругот на Суде од серијата Малите сонца! (ФОТО)

Шејма Коркмаз нам ни е позната по улогата на Суде во хит серијата Малите сонца. Таа неколку години е во врска со актерот Џунејт Мете…
Read more

Џемал од Игра на судбината во главната улога во новата серија ЗАМКА на Канал 5!

Приказна која нема да ве остави рамнодушни! Во свет полн со лага, измами и броба за престиж тешко е да знаеш кој е добар а…
Read more

Дознајте која е сопругата на Фират од Малите сонца? Познатата актерка од хит серијата Бурни Времиња! Интересно !!

Актерската двојка Берк Октај и Јилдиз Чагри Атиксој се венчаа во август 2022 година. Берк Октај e оженет со позната актерка Јилдиз Чагри Атиксој која…
Read more