Синем Кобал може да се пофали со витка линија (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Синем Кобал може да се пофали со витка линија (ФОТО)

Турската актерка Синем Кобал пред само неколку недели роди девојче по име Лалин.
Честитките дури не запреа, а Синем реши да ја покаже својата витка линија. Актерката објави нови фотографии на својот официјален Инстаграм профил каде навистина, сите се согласуваат дека изгледа одлично. Покрај честитките за раѓањето на детето, следеа и голем број комплименти на штета на изгледот на Синем.

Актерката е популарна на социјалните мрежи. Нејзиниот официјален профил на Инстаграм го следат 5,8 милиони луѓе. Еве ги фотографиите што Синем ги објави на својот профил. Како се чувствувате во врска со актерката? Пишете ни во коментарите.

By: TV Exposed

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *