Раскинаа Џемре Бајсел и Ајтач Сашмаз?! - Tvserijali - Soprevod

Раскинаа Џемре Бајсел и Ајтач Сашмаз?!

Турските актери Џемре Бајсел и Ајтач Сашмаз, кои ги делеа главните улоги во серијата Бах Ојуну и чие пријателство на крајот се претвори во љубов, неодамна доживеаја изненадувачки развој во нивната врска.

Парот, кој одвреме-навреме се прославуваше со своите објави на социјалните мрежи, не се следеа еден со друг на социјалните мрежи. Овој потег на дуото ги зацврсти тврдењата за разделба на двајцата.

Ајтач Сашмаз, кој молчеше за веста за раскинувањето со Џемра, по оваа вест ја објави првата објава на социјалните мрежи, а познатиот актер на својот Инстаграм профил објави фотографија на која седи сам на едно место. Џемре Бајсел, пак, до неодамна молчеше на социјалните мрежи. Убавата актерка конечно ја сподели својата прва објава на својот Инстаграм профил по веста за раскинувањето.

Споделувањето на Џемра Бајзел, која објави две фотографии одеднаш, за кратко време доби многу лајкови и коментари. Иако насмеаната актерка доби многу коментари на фотографиите како „Многу си убава“, некои нејзини следбеници прашаа за Ајтач. Не помина незабележано дека парот, кој молчеше за обвинувањата за разделба, не ги отстрани заедничките фотографии додека не се следат еден со друг на своите профили на социјалните мрежи.

Од друга страна, Ајтач Сашмаз, кој пред неколку дена беше виден како излегува од кафеана, на новинарските прашања на оваа тема одговараше со „Не сакам да зборувам“ и не ја демантираше веста за прекинот или прекинот на нивната љубов. врска.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *