Асли Енвер се откажа од новата серија поради бременост?! - Tvserijali - Soprevod

Асли Енвер се откажа од новата серија поради бременост?!

Извештаите во печатот за познатата актерка Асла Енвер, која минатата недела тивко се омажи за Беркин Гокбудак, дека е бремена, ги изненадија нејзините фанови.

Нејзините обожаватели кои се плашеа дека актерката можеби нема да се омажи и да стане мајка, доживеаја голема радост на оваа вест. Асли Енвер е родена 1984 година и има 38 години. Заедно со откритието дека актерката за која се знае дека сака да биде мајка е бремена, се проценува дека е откриена и причината за ненадејната одлука да се венча минатата недела.

Асли Енвер одби да учествува во ТВ серијата Беним Адим Фарах бидејќи е бремена и не сака да му прави проблеми на своето бебе во тој процес. Фановите на актерката колку и да се радуваа на бременоста, толку беа тажни што актерката ја напушта со нетрпение очекуваната серија.

Меѓу информациите е дека Енвер, која работеше и во серијата на Дизни плус наречена Арајис / Потрага, сега има бебе во плановите и дека ќе паузира малку од кариерата. Сега треба да најдеме нова актерка за Беним Адим Мелек, кој беше обучен да чита и адаптираше од ТВ серијата Чистачката. Асли беше многу погоден кандидат за таква приказна. Сепак, популарната актерка сака да го помине овој процес одморајќи се дома, а сето тоа поради бременоста и можноста да му наштети на своето бебе во интензивното темпо на серијата.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *