Unlisted: Nje postim shume i bukur nga Afra befasoi fansat e saj!!! (Foto) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Nje postim shume i bukur nga Afra befasoi fansat e saj!!! (Foto)

Afra Saraçoğlu aktualisht po shfaqet para publikut si Seyran në seriali Yalı Çapkını dhe partneri i saj është Mert Ramazan Demir.
Shpërthimin e shikueshmërisë së serialit siguroi edhe fakti që dy emrat e rinj u dashuruan si Seyran dhe Ferit në serialin Yalı Çapkını, i cili doli në pah me harmoninë e ekranit dhe aktrimin e suksesshëm.
Dy aktorët, të cilët admirohen për aktrimin e tyre natyral të ndërsjellë, janë emrat më të përfolur të serialit me vlerësimet dyshifrore.


Afra Saraçoğlu shpërndau një foto nga fëmijëria dhe ata që e panë foton e saj u mahnitën
Afra Saraçoğlu, e cila nuk doli nga agjenda me Yalı Çapkını, aktualisht është në kopertinën e revistave të ndryshme.
Aktorja është parë për herë të fundit para objektivit të revistës Vogue Turkey. Me ndarjen e disa kornizave nga ky xhirim në Instagram nga aktorja, filloi shiu i pëlqimeve nga fansat e saj!
Ndërkohë, Afra Saraçoğlu, e cila ka hedhur në postimin e saj shënimin ‘Përfundim surprizë’, ka vendosur në fund një foto fëmijërie.

Fansat e pëlqyen foton e fëmijërisë së aktores! Komentet me rruaza të syve të këqij dhe emoji të zemrës bëhen me shënimin “Nuk ke ndryshuar kurrë”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *