Unlisted: Özgü Kaya gjen dashurinë e saj në xhirimet e serialeve! Pas serialit Askush nuk e di, erdhi dashuria e re për të tek seriali Tre Motrat - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Özgü Kaya gjen dashurinë e saj në xhirimet e serialeve! Pas serialit Askush nuk e di, erdhi dashuria e re për të tek seriali Tre Motrat

Suksesi i fundit i aktores së re Özgü Kaya u kurorëzua duke u shfaqur në mesin e “yjeve të shndritshëm” në edicionin e Cmimi Flutura e Artë. Aktorja e cila pushtoi edhe një herë zemrat e shikuesve me personazhin e Türkan që interpreton në serialin Uc Kız Kardeş, është në kulmin e popullaritetit të saj.


Aktorja e re, e cila mori rolin kryesor për herë të parë me personazhin e Sevdës në serialin Askush nuk e di, bëri një debutim të rëndësishëm në vitin 2019. Aktorja ra në dashuri me aktorin Burak Serdar Şanal, të cilin e njohu në xhirimet e këtij seriali, dhe kanë jetuar së bashku për një kohë të gjatë. Edhe pse kishte disa pretendime se çifti do të martohej, kjo lidhje përfundoi në vitin 2022.

Jemi dëshmitarë të serialit të dytë të Özgü Kaya në karrierën e saj me serialin Tre Motrat. Ky serial, nisi në shkurt 2022 dhe u shndërrua në një nga projektet më të rëndësishme të Kanal D, sjell shfaqje shumë të suksesshme në mbrëmjet e së martës. Performanca e suksesshme e Özgü Kaya luan gjithashtu një rol të rëndësishëm në historinë e kësaj drame duke ndikuar te miliona shikues.

Ka qenë një rastësi interesante që aktorja e njohur ka gjetur dashurinë e re të saj në serialin e ri. Dashuria e Eren Ören që iu bashku serialit në sezonin e dytë dhe Özgü Kaya, u vërtetua duke u kapur për dore.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *