Јилдиз од Забрането јаболко без шминка! Еда Еџе сподели фотографија без шминка! - Tvserijali - Soprevod

Јилдиз од Забрането јаболко без шминка! Еда Еџе сподели фотографија без шминка!

Јилдиз од Забрането јаболко без шминка! Еда Еџе сподели фотографија без шминка!


Еда Еџе, која се појави со ликот на Јилдиз во ТВ серијата „Забрането јаболко“, која почна да се емитува во 2018 година, претход неколку денови на својот профил на социјалните мрежи ја сподели својата состојба без шминка.

Еда Еџе, која беше во Италија со финалето на сезоната на популарната серија „Забрането јаболко“ на FOX TV, се врати во Турција. Еџе, која неодамна дојде до израз со новата боја на коса, конечно ја сподели својата природна состојба со своите следбеници.

Познатата актерка, која на својот Инстаграм профил ги објави своите пози во автомобилот, сподели со зборовите „Живот без шминка, без фен. Секогаш“. Додека фотографиите на Еџе добија 280 илјади лајкови, од нејзините следбеници имаше коментари како „Ти си совршена во секој поглед“, „Многу си убава“, „Природна убавица“.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *