Шахика од Забрането Јаболко ја отвори летната сезона (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Шахика од Забрането Јаболко ја отвори летната сезона (ФОТО)

Шахика од Забрането Јаболко ја отвори летната сезона
Несрин Кавазаде, која замина на одмор во странство, на своите следбеници им ги претстави своите фотографии направени покрај базен. Споделувањето на актерката која привлекува внимание со изгледот и формата беше ценето од следбениците.


Несрин Кавазаде, која неодамна излезе во прв план со своите продукции и приватниот живот, се прославува и со своите објави на социјалните мрежи. Убавата актерка која моментално е на одмор во Италија ја отвори летната сезоната.

Кавазаде, кој ги сподели своите фотографии направени во синиот костим за капење на својот Инстаграм профил, ја исфрли белешката „Реков да ја отворам сезоната пред Федон“. 40-годишната актерка доби целосни оценки од нејзините следбеници со нејзиниот фит имиџ, а нејзиниот пост набрзо беше многу лајкуван…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *