Еда Еџе го обнови имиџот (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Еда Еџе го обнови имиџот (ФОТО)

Познатата актерка Еда Еџе, која ги освои срцата на милиони луѓе со ликот на Јилдиз што ја толкуваше во ТВ серијата „Забрането јаболко“, го промени имиџот по финалето на серијата. Новата коса на Еда Еџе доби најголеми оценки од нејзините обожаватели.


Еда Еџе, која околу 5 години е вљубена во кошаркарот Бугархан Тунчер, сега се подготвува за свадба. Еда Еџе ќе седне на свадбената трпеза со Бугархан Тунчер на 21 јуни.
Еда Еџе, која долги години ја играше главната улога во серијата Забрането јаболко што се емитува на FOX TV, по финалето на серијата отиде во фризер. 20 дена подоцна, убавата актерка, која ќе седне на свадбената маса со својот љубовник кошаркар Буграхан Тунчер, ја бојадиса косата.

Познатата актерка која ја обои својата руса коса во кафена боја, на своите следбеници на својот профил на социјалните мрежи им го претстави својот нов изглед. Додека новиот имиџ на актерката за кратко време беше на дневен ред на социјалните мрежи, таа доби целосни оценки од своите следбеници. За актерката беа дадени коментари „Изгледаш помладо“.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *