Неслихан Атаgул ви го одзема здивот во син фустан! (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Неслихан Атаgул ви го одзема здивот во син фустан! (ФОТО)

Познатата актерка Неслихан Атаѓул го одзема здивот на настан на кој присуствуваше во наметлив фустан со деколтеран грб.


Неслихан Атаѓул синоќа присуствуваше на настан. Атаѓул го привлече целото внимание со својата наметлива облека. Неслихан Атаѓул, која претпочиташе син мини фустан без долна облека со длабоко деколте, не занемари да го сподели својот изглед на социјалните мрежи. Зборувајќи со својата наметлива желба, Атаѓул го привлече вниманието и со танцот што го изведе на поканата. Одговарајќи на прашањата на Газете Магазин, Атаѓул за веста за предавство рече: „Она што е напишано и нацртано не е точно. Ние сме добри. Ние сме во добро расположение“, рече тој.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *