Мелис Сезен од серијата Неверство се спореди со Елса од Фрозен!! (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Мелис Сезен од серијата Неверство се спореди со Елса од Фрозен!! (ФОТО)

Познатата актерка Мелис Сезен се спореди со Елса споделувајќи ги нејзините пози во стилот на Елса…


Мелис Сезен, која неодамна стана ѕвезда на ТВ серијата Неверство, позираше пред објективот на фотографот Мухсин Акгун. Привлекувајќи внимание со своето деколте, Сезен се спореди со ликот на Елса во анимираниот филм Frozen. Убавата актерка која на својот профил на социјалните мрежи ги сподели своите пози, под фотографиите напиша „Елса“ и додаде емоџи од снег. Позите на 26-годишнната успешна актерка беа ценети од нејзините следбеници.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *