Асије од Игра на Судбината е на дневен ред со позата во огледало која ја направи со својот син Роман (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Асије од Игра на Судбината е на дневен ред со позата во огледало која ја направи со својот син Роман (ФОТО)

Асије од Игра на Судбината е на дневен ред со позата во огледало која ја направи со својот син Роман
Огледална поза со нејзиниот син Роман од познатата актерка Öykü Karayel. Деталите се тука…


Актерката Ојку Карајел, која се омажи за пејачот Џан Бономо во 2018 година, го доби своето прво дете Роман во раце 3 години подоцна.
Познатата актерка неодамна сподели нов пост со нејзиниот син Роман.

Карајел, кој направи селфи во огледало, доби многу лајкови од својот Инстаграм профил.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *