Нефес од Бегалка го привлече вниманието со новите пози во бикини (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Нефес од Бегалка го привлече вниманието со новите пози во бикини (ФОТО)

Познатата актерка Ирем Хелваџиоглу на своите следбеници им ги претстави своите пози во бикини на дрвото. Хадисе го коментираше и делот на Хелваџиоглу кој беше преплавен со лајкови. Еве ги деталите…


Конечно, Ирем Хелваџиоглу, која ја делеше главната улога со Алп Навруз во серијата Yürek Çıkmazı што се емитува на ТРТ 1, привлече внимание со фотографиите во бикини кои една по друга ги споделуваше на својот профил на социјалните мрежи. Актерката за која често се зборува по природната убавина и беспрекорното тело, моментално е на одмор во Каш.

Позирајќи во бикини на дрвјата, Хелваџиоглу ги сподели овие фотографии на својот Инстаграм профил и ја испушти белешката „Каде бевме? И познатата пејачка Хадисе на објавата коментираше „Мојата колибри“.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *