Роденденско изненадување за Неслихан од серијата Добрина (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Роденденско изненадување за Неслихан од серијата Добрина (ФОТО)

Хатиџе Шендил се омажи за продуцентот Бурак Сагјашар, кој тогаш глумеше, во 2015 година. Славниот пар кој има шестгодишен син по име Џан, го прослави својот роденден во Бодрум.


Хатиџе Шендил, која летото го помина со семејството во нивната куќа во Бодрум, претходниот ден наполни 40 години. Нејзиниот сопруг Бурак Сагјашар и нејзиниот син Џан и приредија изненадувачка прослава на актерката

Убавата актерка, која ја пресече тортата со семејството, на социјалните мрежи сподели интересни постови од нејзиниот роденден со порака „Моето прекрасно семејство“. По прославата, Хатиџе Шендил си поигра со синот на плажа.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *