Unlisted: Seray Kaya tashmë po tërheq vëmendjen për serialin e ri (Foto) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Seray Kaya tashmë po tërheq vëmendjen për serialin e ri (Foto)

Në këtë projekt u spika shumë Seray Kaya, i cili luajti personazhin e Cemrës në serialin Mahkum / The Prisoner i transmetuar në Fox TV. Megjithatë publiku u trondit nga vdekja e personazhit të Cemrës, e cila u godit me thikë në puntatën e 17-të të serialit.

Largimi i aktores kryesore të serialit Mahkum nga historia i habiti të gjithë. Të shumtë ishin teleshikuesit që nuk donin ta pranonin këtë ndarje, e cila ndodhi në një kohë kur personazhi filloi të gjente veten dhe Seray Kaya bëhej gjithnjë e më me ndikim. Kjo temë është diskutuar për një kohë të gjatë në rrjetet sociale, por me kalimin e kohës, Seray gjeti një serial të ri.

Seray, e cila do të jetë femra kryesore në serialin ATV të titulluar Bir Kucuk Gunsigi / Little Daylight në sezonin e ri, u bashkua me Berk Oktay, i cili u largua nga seriali Yasak Elma / Molla e Ndaluar. Gjendja harmonike e këtyre dy aktorëve kryesorë duket edhe në fotot e realizuara në Itali ku kanë realizuar disa xhirime për këtë projekt të ri.

Seray Kaya është duke shëtitur nëpër Itali, duke eksploruar rajonin duke dalë në rrugë dhe vazhdon të impresionojë fansat e saj me postimet e saj në rrjetet sociale. Pas xhirimeve të serialit Bir Kucuk Gunsigi në Itali, pritet që së shpejti ekipi të kthehet në Turqi dhe të vazhdojë punën atje.

Ky projekt i ri pritet të mirëpresë publikun në shtator në ekranin e ATV-së. Ky serial i ri turk përflitet të jetë një nga projektet surprizë të sezonit të ri.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *