Unlisted: Bota e sekreteve në komplotin e serialit Vajza Ime e Vogel të kujton serialin Marasli?! - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Bota e sekreteve në komplotin e serialit Vajza Ime e Vogel të kujton serialin Marasli?!

Vazhdojnë xhirimet e serialit Bir Kucuk Gun Isigi, i cili do të takojë publikun në sezonin e ri në ATV. Xhirimet e nisura në Itali kanë përfunduar dhe grupi ka nisur xhirimet në Stamboll.

Historia e serialit, me Seray Kaya dhe Berk Oktay, është plot sekrete dhe aspektet e shumë personazheve që fshehin identitetin e tyre të vërtetë të kujtojnë serialin Marasli. Seriali Marasli, me Alina Boz dhe Burak Deniz, fitoi vlerësimin e publikut vitin e kaluar.

Në Marasli, që është një projekt me një sezon, emocioni ishte i lartë për një kohë të gjatë, sepse historia ishte plot sekrete dhe sekretet e çdo personazhi zbuloheshin një nga një. Një botë e ngjashme sekretesh pret audiencën në serialin televiziv Bir Kucuk Gun Isigi. Nga pamjet e sheshit mund të konstatohet se dyshja Seray Kaya dhe Berk Oktay janë një çift mjaft i pajtueshëm serial në skenën e këtij seriali të ri, i cili pritet në shtator.

Seray Kaya, i cili luan një organizatore dasmash të quajtur Elif, pati një performancë shumë efektive me serialin Mahkum / Prisoner në procesin e popullaritetit që nisi me serialin Kadin. Në sezonin e ri, shfaqja në ekran me një rol që do t’i lërë përshtypje fansave të saj, do të ndikojë pozitivisht në karrierën e saj. Personazhi i Elifit, e cila është e martuar me Hakanin, e luajtur nga Yigit Yapici që në vitet e shkollës, do të mahnisë publikun me historinë dhe pamjen e saj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *