Unlisted: Kush është Elifi nga seriali Vajza ime e vogël? Sa vjeçe është ajo? Mësoni më shumë rreth jetës së Elifit! - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Kush është Elifi nga seriali Vajza ime e vogël? Sa vjeçe është ajo? Mësoni më shumë rreth jetës së Elifit!

Elifi nga seriali i njohur televiziv “Vajza ime e vogël” në që transmetohet në Alsat është ndër emrat më të kërkuar kohëve të fundit. Kush është Seraj Kaya? Nga është dhe sa vjeçe është ajo? Ja detajet…


Seriali televiziv Vajza ime e vogël, i cili në sezonin e ri takoi audiencën e tij në ekranet e AlsatM, është në rendin e ditës me aktorët e tij. Personazhi i Elifit në serialin Vajza ime e vogël me Seraj Kaya dhe Berk Oktay u bë objekt interesi për fansat tonë.

Aktorja e njohur Seraj Kaya, e cila fitoi admirimin e fansave të serialit me personazhin e saj Elif, ka mahnitur fansat e saj me aktrimin e saj.
Kuriozitet është edhe jeta private e Seraj Kaya, një prej aktorëve kryesorë të serialit të suksesshëm të filmuar në Beyoglu të Stambollit. Nga është Serai Kaya dhe sa vjeçe është ajo?. Ja jeta e Seraj Kaya…

E lindur në Stamboll më 4 shkurt 1991, Seraj Kaya studioi aktrim në Qendrën Kulturore Sadri Alisik. Ajo mori edhe mësime aktrimi nga Ismet Ustekin, një aktor teatri. Aktrimin e ka filluar në vitin 2012 me serialin Kuzur Sokak. Roli i vajzës me kapelë të kuqe në serialin “Familja e burrit tim” tërhoqi vëmendjen e fansave. Më pas ajo luajti në serialin televiziv “Gülümse Yeter”. Ajo mori mësime pikture për rolin e saj në serialin televiziv Grua.
Aktorja 30-vjeçare Seraj Kaya nuk është në lidhje, ajo është 1.64 metra e gjatë, 52 kilogramë dhe është Ujor në horoskop.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *