Unlisted: Seray Kaya zbuloi se çfarë roli dëshiron të interpretojë! (Foto) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Seray Kaya zbuloi se çfarë roli dëshiron të interpretojë! (Foto)

Seray Kaya, i cili shkoi me pushime pas serialit Bir Kucuk Gun Isigi / Vajza Ime e Vogel, tha se nuk ka një situatë të qartë për projektet e reja.

Duke u shprehur se ka disa projekte që i ka lexuar, aktorja duket e gatshme t’i rikthehet sërish xhirimeve nëse merr një rol të mirë në sezonin e ri.

Seray Kaya tha për rolet e reja të mundshme:

“Në fakt, e kam thënë këtë për një vit, dua shumë të luaj një vrasës serial. Unë e kam këtë në kokën time tani.”

Duke u shprehur se ishte në pritje të një roli të tillë për të përjetuar personazhe të ndryshëm, aktorja tha se një rol i tillë është argëtues për të dhe do ta pëlqente. Kaya tha: “Vetëm sepse dua të luaj gjëra të tilla nuk do të thotë se jam në humor. Po të ishte, unë do të isha Sirin në dramën Kadin dhe nuk do të flisja kështu”.
Miqësi me Gokce Eyuboglu

Seray Kaya dhe Gokce Eyuboglu shkëlqyen shumë në serialin Kadin / Gruaja.

Këto dy aktore turke, të cilat u bënë miq të mirë në xhirimet e dramës Kadin/Gruaja, kanë thënë se njiheshin prej kohësh, por gjetën një mundësi të re për t’u njohur më shumë.

Gokce Eyuboglu deklaroi se ata mundën të takoheshin, veçanërisht për shkak të qëndrimit këmbëngulës të Seray Kaya, dhe tha:

“Seray më në fund përplasi grushtin e saj në tryezë dhe ne arritëm të takoheshim.”

Në serialin Kadin dolën në pah personazhet e tyre, Sirin dhe Ceyda. Të dyja aktoret e reja ishin të shkëlqyera në rolet e tyre, dhe ndonëse sot kanë një karrierë shumë të mirë, pjesë e madhe e tij është edhe suksesi i serialit Kadin.

Dy aktoret u bënë emra të njohur si në Turqi ashtu edhe jashtë saj. Pas serialit Kadin, aktoret vazhduan të shfaqeshin në role të ndryshme në televizion dhe kinema dhe fakti që nuk i humbën kontaktet me njëri-tjetrin ishte rezultat i miqësisë së tyre të mirë.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *