Фират од Малите Сонца ќе стане татко! Забава за добродојде на бебето од познатата двојка! (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Фират од Малите Сонца ќе стане татко! Забава за добродојде на бебето од познатата двојка! (ФОТО)

Јилдиз Чагри Атиксој, сопругата на Берк Октај ги брои деновите за да ја држи својата ќерка во раце.


Јилдиз Чагри Атиксој денеска го слави својот 38 роденден. Убавата актерка, која исто така е во 7-ми месец од бременоста, денеска организираше и „Забава за добредојде на бебето“

Позирајќи со сопругот Берк Октај, познатата актерка ќе ги подели сите подароци и подароците кои ќе ги добије периодов со оние на кои им е потребна помош..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *