Unlisted: U martuan Tolga Saritas dhe Zeynep Mayruk (Foto) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: U martuan Tolga Saritas dhe Zeynep Mayruk (Foto)

Në resortin piktoresk të Alacatit është zhvilluar një nga dasmat më të shumëpritura të vitit në showbizin turk.

Tolga Saritas dhe e fejuara e tij, stilistja Zeynep Mayruk, u martuan pas gjashtë vitesh lidhje romantike.

Rruga për në altar ishte romantike: Tolga e propozoi martesën në ditën e Shën Valentinit dhe çifti shkëmbyen unazat e fejesës një javë më vonë. Dhe së fundi, të dashuruarit i thanë “po-në” e tyre të çmuar tingujve të muzikës festive.

Dasma ishte një ngjarje e vërtetë yjore. Mes të ftuarve ishin Ozgur Cevik, Engin Akyurek dhe Ogulcan Engin, si dhe producentët e TIMS&B, Timur Savci dhe Burak Sagyasar. Duket se e gjithë elita e industrisë turke të filmit dhe modës është mbledhur për të uruar të porsamartuarit.
Fotot kanë gëzuar fansat

Fotot e para nga festa tashmë janë përhapur në rrjet duke i gëzuar fansat.

Nuk është çudi, sepse Tolga Saritas, i njohur për rolet e tij plot ngjyra dhe pamjen e parezistueshme, tashmë është zyrtarisht jashtë tregut.

Mbetet vetëm t’u urojmë të porsamartuarve një jetë të gjatë dhe të lumtur bashkëshortore. Dhe, sigurisht, presim më shumë foto nga kjo festë e madhe!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *