Актерката Нила Дениз се разведува?! - Tvserijali - Soprevod

Актерката Нила Дениз се разведува?!

Турските портали и социјалните мрежи зујат за разводот на актерката Нилај Дениз и нејзиниот сопруг.
Тие цитираат неколку докази за ова. Актерката ги избриша сите споделени фотографии од своите социјални мрежи, но тоа не е сè. Нилај дури го следеше нејзиниот сопруг од нејзиниот официјален профил на Инстаграм. Најновата информација е дека актерката го избришала и своето презиме од својата сметка. Се чини дека бракот на Нила Дениз навистина е при крај.

Немаше официјални изјави од овој пар. Останува да се види дали ова е само голема расправија помеѓу сопружниците или бракот ќе заврши.

By: TV Exposed

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *