Вљубениот ерген се заљуби повторно! (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Вљубениот ерген се заљуби повторно! (ФОТО)

Романтичното споделување дојде од Гупсе Озај и Бариш Ардуч. Згодниот актер го сподели постот на кој уште еднаш и изјави љубов на сопругата на нејзиниот роденден, од својот профил на социјалните мрежи. Романтичната поза на парот набрзо доби многу лајкови и коментари.


Пријателството на Гупсе Озај и Бариш Ардуч, кои ја делат главната улога во филмот „Делиха“ од 2014 година, во режија на Хакан Алѓул, за кратко време се претвори во љубов. Парот, кој живееше во љубов 6 години, седна на свадбената маса во 2020 година. Години подоцна, дојде едно споделување од парот, кој претпочиташе да ги живее своите бракови далеку од јавноста, како и нивните врски.

Ардуч, кој не споделува многу на социјалните мрежи, и изјавил љубов на сопругата Гупсе Озај. Актерот на Инстаграм го сподели постот на кој ја бакна сопругата која наполни 39 години и стави емоџи од срце пишувајќи „Засекогаш“.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *