Unlisted: Pas pushimeve në Vjenë, Ozgu Kaya zgjedh një projekt të ri (Foto) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Pas pushimeve në Vjenë, Ozgu Kaya zgjedh një projekt të ri (Foto)

Aktorja turke Ozgu Kaya, pas përfundimit të serialit Uc Kiz Kardes, ka kaluar disa kohë në Vjenë.

Aktorja bukuroshe, e cila studion opera në konservator, përfshiu Operën Shtetërore të Vjenës në turin e saj kulturor në qytet!

Ozgu Kaya, i cili theu rekorde shikueshmërie për tre sezone në serialin Uc Kiz Kardes, la një përshtypje të fortë në ekran duke luajtur rolin e Turkan. Pas përfundimit të serialit, ajo shkoi në një turne kulturor të planifikuar prej kohësh në Vjenë.

Vjena, e cila njihet edhe si qyteti i artit në Austri, tërhoqi aktoren e njohur. Përveç pushimit, ajo eksploroi qytetin.
Ai lexon skenarët e ofruar

Në konservatorin e operës, Ozgu Kaya vizitoi edhe Operën Shtetërore të Vjenës. Ajo në profilin e saj në Instagram ka ndarë momente të veçanta nga ky udhëtim i këndshëm dhe ndjekësit e kanë mbushur me komente dhe pëlqime.

Pas përfundimit të serialit, producentët ranë në kontakt me Ozgu Kaya. Tashmë, pas një pauze, aktorja po shqyrton ofertat.

Aktualisht ai po kalon kohë duke lexuar skenarë dhe planifikon të rikthehet në sezonin e ri me një tjetër rol të dukshëm për fansat e tij.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *