Unlisted: Pamja e fundit e vogëlushes është bërë virale! Ata që e panë atë mbetën të shtangur (FOTO) - Tvserijali - Soprevod

Unlisted: Pamja e fundit e vogëlushes është bërë virale! Ata që e panë atë mbetën të shtangur (FOTO)


Aktorja fëmijë fituese e çmimeve të ndryshme Beren Gökyıldız ndau versionin e saj të fundit. Gökyıldız, e cila doli para kamerave në moshën 4-vjeçare, tashmë është një vajzë 14-vjeçare. Versioni përfundimtar i Gökyıldız, i cili mori pjesë në shfaqjen e diplomimit, u përmbyt me vlerësime dhe komente pozitive.

Aktorja fëmijë Beren Gjokildiz mbeti e ngulitur në kujtime me personazhin e Pelinit, të cilin e luajti në serialin “Kocamin Ailesi” në FOX TV. Gökyıldız, e cila luajti në shumë seriale televizive, ka fituar 7 çmime, 2 prej të cilave janë Flutura e Artë.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *