Нургул Јешилчај ги потресе социјалните мрежи со позите во костими за капење (ФОТО) - Tvserijali - Soprevod

Нургул Јешилчај ги потресе социјалните мрежи со позите во костими за капење (ФОТО)

Нургул Јешилчај, која му даде живот на ликот на Аланур во серијата „Проштално писмо“, на својот профил на социјалните мрежи ги сподели своите пози во костими за капење. Познатото име им ги помина и младите девојки со својот изглед и формата.


Нурѓул Јешилчај, која за кратко време ослабе 16 килограми со редовно спортување и урамнотежена исхрана, на своите следбеници им ги претстави фотографиите во костими за капење. На познатата актерка и се восхитуваа на фит имиџот.

Јешилчај сподели: „Летото не дојде. Али влеговме во базенот, и се фотографиравме, фала богу“.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *